• jmenovka_dgv_leoexpress-dural
  • sh_charles_hotel-rozl
  • sh_holidayinn-vymenna-jmenovka
  • sh_hotel_pecr
  • sh_klarov_hotel-det
Orientační kalkulace nejžádanějšího kovového provedení.
Základní formát 60 × 30 mm s plnobarevným značením.


Množství má vliv na cenu. Čím více kusů, tím menší cena za jeden kus kalendáře.podklad / uchycení:

kusů

Více možností a kombinací pro kalkulaci produktu na www.unikus.cz

Oděvní jmenovky umožňující výměnu jména.

V provozech se zvýšenou obměnou personálu je vhodné použití jmenovek umožňující výměnu jména. Tuto formu nabízíme v provedení kovové (duralové) a plastové. Obě možnosti v barevnosti zlatá a stříbrná.

 

 

Kovová jmenovka je vázaná pouze výškou profilu 30 mm, standardně formátujeme na šířku 60 mm, v rozšířených možnostech je k dispozici šířka 50, 55, 65, 70 a 75 mm. Uchycení je pro kovovou oděvní jmenovku možné v provedení magnetu nebo spínacího špendlíku.

Na toto nejžádanější zpracování oděvní jmenovky umožňující změnu jména je pro Vás k dispozici online kalkulace ceny, zahrnující veškeré náklady na upřesnění požadavku (produkční práce), grafické zpracování (první návrh + jedna neobsahová úprava), přípravu programu, seřízení stroje a následnou výrobu včetně uchycení.

Pro následující objednávku / dodělávku oděvních jmenovek do 6 měsíců, platí zvýhodnění ceny přípravy.

U pravidelných a stálých zakázek je možnost využití širšího programu cenových a časových výhod.

 

 


 

U staršího typu plastového provedení se jedná o standardizovaný výlisek rozměru 35 x 70 mm, s pevně daným uchycením (spínací špendlík a dva závěsné oblouky). Jmenovka se skládá ze dvou částí, přičemž horní je určena k potisku a má okénko pro vložení kartičky se jménem (kryto čirou folií), spodní díl je nosný a jeho součástí je upínání. Tento typ neumožňuje barevnou formu značení.

 

 


 

Pro maximální usnadnění výměny jména je připravena zformátovaná tabulka v Excelu. Stačí doplnit jména, vytisknout, vystřihnout a vsunout do jmenovky - odevnijmenovky-stitky.xlsx [18 kB]

 


 

Pro maximální výdrž oděvní jmenovky je nutno dodržet princip používání viz: - odevnijmenovky-pouziti.pdf [64 kB]